Володимир-Волинська влада замість вивчення проблеми надає одні відписки на людські звернення

19.08.2021 | Новини | перегляди:

Відписки та спілкування по телефону – так готуються відповіді на звернення громадян структурними підрозділами виконкому  Володимир-Волинської міської ради.

В усі часи найбільше критики завжди діставалося владі. Якщо її обирають, значить вона повинна працювати на благо своєї громади. Тому кожна новообрана влада повинна бути готова не лише декламувати улесливі гасла, а й уміти відповідати за слова.

Не винятком є Володимир-Волинська міська влада, яку чублять з усіх боків. І не лише тому, що щось не так у місті робиться, не туди кошти раціонально вкидаються або не дотримуються своїх обіцянок, а й ще, як виявилося на вівторковій нараді, невчасно та неякісно готують відповіді на скарги, звернення та заяви громадян.

Як ніколи з приходом у минулому році нової влади на чолі з міським головою «За майбутнє» Ігорем Пальонкою, відбувався добір кадрів. До слова, повне комплектування штату, якщо не помиляємося, й досі не відбулося. Конкурси за конкурсами, їх перенесення, оголошення нових – все це в деякій мірі впливає на результат роботи структурних підрозділів виконкому.

У понеділок, як інформував міський голова Ігор Пальонка, на особистому прийомі побувало близько 30 громадян. Кожний зі своїми проблемами. Але дивно було чути, що п’ятеро осіб прийшло зі скаргами на формальний підхід до розгляду звернень.

Як наголосив Ігор Анатолійович, люди обурені тим, що відповідь готується без вивчення ситуації на місці, без зустрічі з заявником, натомість інформація в кращому випадку береться по телефону. Більшість відповідей приходять у вигляді відписок та навіть із порушенням термінів розгляду.

Подібний підхід, а може незнання суті питання та піднятої проблеми, підриває довіру та авторитет в першу чергу до міського голови, а у подальшому до тих, кого так ретельно відбирали у відділи та управління.   

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини