Володимир-Волинський історичний музей імені Дверницького просить допомогти у створенні військової експозиції

06.02.2020 | Новини | перегляди:

   Володимир-Волинський історичний музей імені Омеляна Дверницького просить допомогти у створенні експозиції, присвяченій учасникам російсько-української війни.

  Його директор Володимир Стемковський неодноразово звертався із цим проханням до керівництва та пресслужби 14 ОМБР, однак там вперто ігнорують його звернення.

– Прикро, що у нашому музеї немає жодної речі, яка б розповідала про патріотизм, мужність і незламність духу учасників нинішньої війни з Росією, їх бойовий шлях у відстоюванні суверенітету та незалежності, – говорить Володимир Володимирович. – На теренах нашого міста розташовується бойове з’єднання, яким пишається Володимир. Однак його реліквії везуться в інші міста, оминаючи наше. Виходить так, що Володимир-Волинський, який чи не один з перших допомагав збирати бійців ще 51 ОМБР на війну, зустрічав та проводжав в останню путь своїх загиблих синів, а також завжди підтримував і підтримує захисників, не матиме жодної згадки про них.  Я не проти, щоб реліквії та речі, що мають відношення до бойових дій, стали цінними експонатами  в інших музеях України. Адже це – наша пам’ять. І чим більше ми дбатимемо про неї, тим вона довше зберігатиметься. Вважаю, кожен музей повинен мати її частинку. Та дуже хочеться, щоб військова колекція була й у нашому. Тому звертаюся до командування 14 ОМБР, зенітно-ракетного полку, учасників російсько-української війни, волонтерів, капеланів, рідних загиблих  з проханням допомогти у створенні військової експозиції. Ми будемо раді кожній речі: шевронам, прапору, одягу, обмундируванню, речам побуту, фрагментам використаного озброєння, світлинам та ін. Усе, що має відношення до військових дій на сході, стане цінним експонатом музею.  Звертатися за адресою: Володимир-Волинський, вулиця Івана-Франка, 6.      

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини