Володимир-Волинський потрапив до “червоної” карантинної зони

15.10.2020 | Новини | перегляди:

До червоного рівня епідемічної небезпеки за результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС, на яку були запрошені голови ОДА, а також мер, віднесено 68 адміністративно-територіальних одиниць в 15 областях, у тому числі 9 обласних центрів: Чернівці, Хмельницький, Чернігів, Харків, Сєверодонецьк, Полтава, Суми, Івано-Франківськ та Тернопіль. Повідомляє УКРІНФОРМ.

Зазначений перелік зон встановлено на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулись 1 жовтня 2020 року9 жовтня 2020 року та 15 жовтня 2020 року. Рішення про послаблення «червоного», «помаранчевого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки не може бути переглянуто раніше ніж через 14 днів з дня встановлення такого рівня епідемічної небезпеки відповідно до поставнови КМУ №641.

На території регіону, на якій установлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки забороняються відвідування закладів освіти здобувачами освіти.

На території регіону на якій установлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Перелік оновлюватиметься у відповідності до прийнятих рішень. Так, до “червоної” зони потрапили міста:

  • Володимир-Волинський (з 19 жовтня до 1 листопада)
  • Нововолинськ (з 19 жовтня до 1 листопада)
  • Ківерцівський район (з 19 жовтня до 1 листопада).

Щодо обмежень, які діятимуть у червоних зонах, за словами Ляшка, в більшості адміністративно-територіальних одиниць, за спільним рішенням Держкомісії ТЕБ та НС та місцевих органів влади не буде зупинятися громадський транспорт, в окремих регіонах дитячі садочки працюватимуть, а також не будуть закриватися заклади торгівлі.

Ляшко зазначив, що кількість адміністративно-територіальних одиниць, які залишаються в зеленій зоні, стрімко зменшується . Так, за рішенням Держкомісії ТЕБ та НС 15 жовтня їх 54, тиждень тому зелених зон було 158, місяць тому зелений рівень епіднебезпеки був у 282 адміністративно-територіальних одиницях.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини