Володимир-Волинський водоканал попереджає про відключення боржників від водопостачання

07.07.2021 | Новини | перегляди:

Володимир-Волинське управління водопровідно-каналізаційного господарства попереджає про відключення боржників від водопостачання. Повідомлення розміщено на офіційній сторінці у Фейсбук.

“Просимо терміново вжити заходів з оплати існуючої заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення. Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 9 листопада 2017 року №2189-VIII з 1 травня 2019 року Виконавець комунальних послуг має право обмежувати (припиняти) надання відповідної комунальної послуги споживачу в разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги.

У випадку заборгованості за послуги підприємству КП Водоканал «УВКГ», будуть розпочаті роботи по індивідуальному обмеженню послуг водопостачання та водовідведення боржникам житлових будинків в приватному секторі та багатоповерхівках. Відновлення комунальної послуги в повному обсязі буде здійснюватися за умови повного погашення заборгованості. Відновлення надання послуги здійснюватиметься за рахунок споживача (боржника).

Крім того, діючим законодавством передбачено припинення надання субсидії споживачам, які мають заборгованості за комунальні послуги більше одного місяця.

Тому звертаємось до наших абонентів, які отримують субсидії та мають борги за послуги перед нашим підприємством, терміново погасити заборгованість, щоб уникнути призупинення субсидії і відключення від водопостачання та водовідведення за існуючу заборгованість.

Якщо у споживачів накопичилась велика сума боргу, її стягнення також проводиться через суд із залученням виконавчої служби.Тому, щоб не погіршувати ситуацію і не накопичувати борги, фахівці КП Водоканал «УВКГ» рекомендують своїм абонентам скористатися наступним варіантом:

– сплатити борги;

– реструктуризувати борг, а саме, споживач має можливість звернутися із заявою та повним пакетом документів на реструктуризацію боргу, але остаточне рішення про надання реструктуризації, та на якій термін буде приймати КП Водоканал «УВКГ».

Нагадаємо: борг перед підприємством становить 4 мільйони сто тисяч гривень. Через заборгованість споживачами за послуги виник борг перед енергетиками, що може призвести до відключення електроенергії і водопостачання по усьому місту.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини