Володимир-волинців запрошують до участі у конкурсі новорічно-різдвяних композицій “Зимова феєрія”

17.11.2020 | Новини | перегляди:

 З метою підтримки творчих ініціатив жителів міста, формування привабливого зовнішнього вигляду та підвищення естетичного рівня оформлення міста, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей Володимира-Волинського в новорічні та різдвяні свята проводиться огляд-конкурс новорічно-різдвяних композицій «Зимова феєрія».

Конкурс передбачає створення та розміщення у центральній частині Володимира-Волинського об’ємно-просторових форм новорічних та різдвяних композицій, фотозон у номінаціях: – “Креативна ялинка”; – “Різдвяна казка”; – “Історії новорічного міста”.

На огляд-конкурс подаються статичні композиції (витвори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, хендмейду, а також роботи, виконані в довільній техніці), які вистоять на вулиці під відкритим небом впродовж усього періоду проведення огляду-конкурсу – з 18 грудня 2020 року по 14 січня 2021 року.

Оцінка композицій здійснюється за наступними критеріями:

-творчий підхід в оформленні;

-тематичність, оригінальність, авангардність та інші креативні ідеї;

– новизна композиції;

-здатність інсталяції вистояти на вулиці під відкритим небом впродовж усього періоду проведення огляду-конкурсу;

– еко-підхід у створенні композиції.

Переможці нагороджуються за зайняте І місце у кожній з номінацій дипломами міського голови та грошовими преміями в розмірі 600 грн. За зайняте ІІ місце у кожній з номінацій дипломами міського голови та грошовими преміями в розмірі 500 грн. За зайняте ІІІ місце у кожній з номінацій дипломами міського голови та грошовими преміями в розмірі 400 грн.

Автори робіт до 18.12.2020 року подають до відділу культури і туризму наступну інформацію: назва установи чи організації, ПІБ авторів та виконавців та назва і короткий опис роботи.

Переможців буде оголошено 14 січня 2021 року.

Запрошуються представники установ, організацій усіх форм власності, мешканців міста до участі у конкурсі.

Телефони для довідок: 3-51-55, 096 685 74 14.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини