Понеділок, 21 червня 2021, 19:32

Володимирчанка, хвора на рідкісну хворобу, знову змушена звертатися по допомогу

02.06.2021 | Новини | перегляди:

Володимирчанка Юлія БОНДАРУК, у якої діагностували рідкісну хворобу «нейродегеративне порушення головного мозку», симптоми якої схожі на розсіяний склероз, і про яку писало видання, знову змушена звертатися за допомогою.

Нагадаємо: жінці 39 років, до захворювання вона служила у ДПСУ. Однак змушена була піти зі служби за станом здоров’я. Довгий час лікувалася, але ситуація почала погіршуватися. Сьогодні вона ледь ходить та розмовляє. Нещодавно з допомогою небайдужих людей, які підтримали Юлію, змогла пройти реабілітацію у Центрі відновного лікування “Модричі”. На жаль, туди звернулася із деяким запізненням, до того ж коштів вистачило лише на десять днів замість двадцяти. Але лікування все ж дало позитивний результат, хоча, за словами лікаря, його потрібно проходити хоча 1 раз у два місяці.

Щоб легше було пересуватися, жінка придбала ходунки, завдяки яким стала біль самостійною. Але щоб рухатися самій і жити далі, змушена знову звертатися до людей за допомогою, бо інакше не дасть ради. Юлія проживає одна, єдиною ниткою з навколишнім світом є Інтернет. Тож можна собі лише уявити, яким є життя молодої жінки, яка ще рік тому могла самостійно ходити, розмовляти і навіть їздити за кермом.

Юлія дякує усім за допомогу і підтримку. І просить не залишати її наодинці з бідою, яка несподівано увірвалася у її дім, і позбавила усіх радощів життя.

Рахунок ОщадБанку 5167803214045143. Юлія Бондарук.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини