Володимирчанка запровадила європейський вид торгівлі – купи сам

08.07.2021 | Новини | перегляди:

Купи сам – такий незвичайний для нашого міста вид торгівлі запровадила жителька Володимира-Волинського Мирослава Милисюк.

Жінка пропонує придбати солодку черешню та соковиту малину, вирощені нею, залишивши гроші у саморобній скриньці з картону. Ось так просто, підійти до столика, з банки пересипати у торбинку чи іншу ємність фрукти і розрахуватися. Такий європейський вид торгівлі на віру – є новинкою у місті, і своєрідним експериментом на наявність совісті у покупців.

Господиня хоче побачити чи приживеться він, і як реагуватимуть люди. Хоча у коментарях під її постом підприємець Андрій Недбало, який орендує поруч з торговельною точкою приміщення під кінотеатр, написав, що все таки знаходяться любителі легкої наживи і цуплять виручку.

Сама ж ініціаторка такого експерименту Мирослава Милисюк розповідає про те, що люди не вірять у такий вид торгівлі і думають, що це розіграш. Та вона запевняє, що це ніякий не розіграш, і говорить про довіру до покупця. У коментарях виданню вона поділилася ідеєю такого виду торгівлі.

-Колись давно я бачила таку форму торгівлі за кордоном. У нас в Україні звернула увагу на неї декілька років тому на півдні, коли їхали на море. Мене це зацікавило. І коли у моєму дворі достигли черешні, спочатку задарма роздавала сусідам та знайомим, пропонувала самим рвати для себе. А потім пригадала це ноу-хау і наважилася спробувати, оскільки базар не моє. Зізнаюся, знала на що йду, і першу банку з грошима, яку не ховала, а вона була прозора, її просто поцупили, я навіть не помітила коли. Згодом цих людей побачила на камерах спостереження, що поруч, та я не стала нічого робити, оскільки була до цього готовою. Можливо їм більше треба було ніж мені. Це була моя пожертва та інвестиція у людську довіру. Та все ж було образливо за те, що є люди, які можуть собі це дозволити. Однак коли почула від хлопців, які купували черешню: “Дякуємо за довіру”, вирішила не припиняти торгівлю і посилила заходи безпеки. Від людей в основному чую слова захоплення, тішить, що саме молодь зважується придбати товар, вони більш розкуті в своїх діях. Сподіваюся, такий вид торгівлі з часом приживеться у місті, і люди звикнуть до нього”, – поділилася пані Мирослава.

“Сміливо виконуйте прохання господарів і смакуйте на здоров’я. Адже в теперішній час все настільки розчаровує людей, що робить їх черствими. А така форма торгівлі надихає повірити в себе та в інших і викликає посмішку. Тому запрошуємо (р-н стоянки нового кінотеатру”7Я”, навпроти в’їзду на зупинку закладу) упродовж усього дня на смачну, соковиту, велику, м’ясисту і в міру солодку черешню. Купи собі сам! Ідемо до Європи”, – йдеться у дописі.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини