Володимирчани скаржаться на погане освітлення на пішоходних переходах

30.12.2019 | Новини

Переглядів: 1

Видання «Володимир Медіа» провело опитування читачів щодо освітлення на вулицях Володимира-Волинського.

   Зокрема, йшлося про скарги водіїв на недостатню видимість у темну пору доби, незважаючи на нові LED- ліхтарі, на окремих пішохідних переходах.

  Люди, які взяли участь в опитуванні скаржаться на недостатнє освітлення і не тільки. Про це пише дописувачка Альона Морозюк:  «Освітлення доріг –ніякого освітлення, на тротуарах темно, що говорити про дороги. Вранці діти йдуть до школи, саме в цей час вимикають освітлення – економія, а дітям у потемках треба добиратись до школи.  Розумію, не у всіх діти ходять пішки, більше їздять на авто, проте… Варто думати про всіх. Доречі, сьогодні в день горіли ліхтарі, а завтра в 7. 30 вимкнуть, в цю пору ще темно».

Її підтримує Тетяна Мидак, котра додає: «І взагалі, можна виключати зранку освітлення о 8:00, а то діти ідуть до школи, дорослі на роботу і нічого не видно».

   Наталія Чмирь  радить обов’язково зробити освітлення пішохідних переходів, а деякі взагалі терміново обладнати світлофорами, зокрема, вул. Устилузька біля “Нашого краю”, перехрестя дуже небезпечне, нагально треба.

  На думку Людмила Гусюк,  пішоходні переходи погано освітлені. І то всі. А як іде дощ і зустрічні фари осліплюють, то очі з орбіт вилазять, щоб ні на кого не наїхати. І сам ідеш по переходу, то переживаєш, шоб хтось на тебе не наїхав. Треба знайти можливість, щоб поліпшити освітлення і убезпечити і водіїі, і пішоходів.

Це проблема не лише для пішоходів, а й водіїв, котрі при недостатньому освітленні можуть не помітити людини. Чесно кажучи, у Володимирі не всюди “зебри” є. Особливо у центрі, біля продуктового ринку. Про це вже неодноразово писали у соцмережах.

Хочеться, щоб влада врахувала думку містян. І не забула, що у 7.30 ранку ще темно. А саме цієї пори дітвора йде до школи. Економити на її безпеці – злочин. Краще вдень вимикати ліхтарі, бо іноді вони горять на вулицях. Чи не так?

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини