Володимирчани скаржаться на завищені суми у платіжках за тепло

13.02.2020 | Новини | перегляди:

Вкотре видання “ВолодимирМедіа” піднімає тему комуналки. Здебільшого, це стосується платіжок за тепло, які отримали володимирчани за січень. Незважаючи на те, що зима цьогоріч видалася аномально теплою, у січні зменшилася ціна на газ, рахунки за тепло, яке надіслало кожному споживачу КП «Володимир-Волинське теплоенерго», не відрізняються від грудневих.  

Споживачі  здивовані та обурені. Теплоенерго на сторінці Фейсбук інформує, що «середня температура січня становила  1,2 градуси проти грудневої  2,6. Відповідно і різна плата за опалення. У разі відсутності загальнобудинкових лічильників  тариф за кв.м становить 42,96 гривень, а до нього застосовується  щомісячний коефіцієнет, який  розраховується за формулою, передбаченою  Постановою  №630 «Правила надання послуг з централізованого опалення». Крім того, у зв’язку зі зміною ціни газу підприємство провело перерахунок за січень  (зменшено нарахування за опалення на 15,4%, а на гарячу воду – 14,4%)».

Слідуючи вищенаведеному, рахунки за використане тепло та гарячу воду повинні суттєво відрізнятися від грудневих. Однак судячи з коментарів володимирчан, у декого плата за січень є вищою за грудневу на 400-800 гривень.

Коментуючи ситуацію, інженер КП «Теплоренерго» Ярослав Жук зауважив, що керівником підприємства дана вказівка -провести ретельну перевірку нарахування та правильності коригування плати за послуги з подачі тепла та гарячої води. Однією з  можливих причин,  що вплинуло на суму нарахування, зазначає Ярослав Жук, – період нарахування. Якщо у грудні період  становив  від 20 по 20, то у січні – з 20-по 29 .  

-Поки проводимо перевірку, оскільки в наших інтересах віднайти причину, що склалася з рахунками, – наголосив Ярослав Жук. –  Про результати повідомимо окремо.

Далі буде.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини