Волинянин Андрій Кравченко бере участь у новій програмі каналу 1+1

02.11.2016 | Новини | перегляди:

Волинянин Андрій Кравченко,  бере участь у новій програмі каналу 1+1 «Новий інспектор Фреймут. Міста».

Про свою співпрацю, враження та емоції від зйомок Андрій розповів ІА Волинські Новини.

Нагадаємо, телеканал «1+1» запустив оновлену версію програми «Інспектор Фреймут». У новому сезоні Ольга Фреймут разом з Андрієм Кравченко інспектують кожен куточок восьми міст України. Перевірка відбуватиметься за такими критеріями: стан освіти, медицини, безпека, харчування та життя еліти (влади).

Як розповідає Андрій, керівник проекту «Новий інспектор Фреймут» Алла Стащенко побачила його у першому сюжеті «Соромлюсь запитати», де хлопець розпитував у депутатів Волинської облради про їх роботу. Креативність та завзяття юнака припала їй до душі, тож вона вирішила запропонувати йому спробувати у себе у їх проекті.

Новий колектив, додає Кравченко, прийняв його, як рідного, та всіляко допомагав у роботі. Команда вже проінспектувала місто Хуст Івано-Франківської області.

Що ж до самого робочого процесу, то Андрій каже, мовляв, перші зйомки у Хусті тривали 4 дні, хоча він зі своєю роботою впорався за 2.

У першому випуску «Новий інспектор Фреймут» Кравченко намагався спровокувати незручними запитаннями Заслуженого вчителя України, працівницю однієї з калуських шкіл, та дружину мера Хуста пані Ганну.

«Моя робота полягала в тому, щоб знати потрібну людину, поставити їй кілька провокаційних запитань, раптово, коли вона не підготовлена. Звісно, питання наперед заготовлені, проте під час зйомок не обходиться і без імпровізацй», – ділиться секретами роботи волинянин.

Та додає, що надзвичайно радий потрапити у проект такого масштабу, адже це першочергово новий досвід, знайомства.

«Дуже сподобався процес зйомки. Все супер, цікаво, та й є можливість подивитися на себе зі сторони, навчитися чомусь новому», – ділиться своїми враженнями юнак.

Із захопленням Андрій розповідає про саму ведучу проекту Ольгу Фреймут: «Це інтелектуальна, ерудована, начитана та неймовірно чарівна жінка. Оля турботлива, всіма опікується, вона – як мама для усієї знімальної групи. Я дуже радий, що у мене з’явилася можливість працювати з нею».

Що ж до подальшої співпраці, то Кравченко додає, що його робота у проекті продовжиться й надалі. Проте тримає у секреті, яке наступне місто «Новий інспектор Фреймут» відвідає з перевіркою.

Про те, як Кравченко намагався спровокувати вчительку однієї із калуських шкіл дивіться тут:

Що ж вдалося вивідати ведучому у дружини Хустьського мера можна переглянути тут:

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини