Понеділок, 10 серпня 2020, 07:14

Вячеслав Рубльов: “Постанову НКРЕКП про дві платіжки за газ потрібно скасувати”

29.01.2020 | Новини | перегляди:

За скасування додаткових платіжок за транспортування газу виступає народний обранець з Волині Вячеслав Рубльов. Про що написав на своїй сторінці у фейсбук.

Зокрема, нардеп зауважив, що нарахування є несправедливими, оскільки у 90-ті люди самі проводили трубопроводи до своїх будинків.

«Виходить, що чим більше вдома зварили їсти або чим тепліше в квартирі, тим вища ціна доставки газу, а отже більша сума в платіжці», – зазначає Рубльов і додає, що за кожен день прострочки платежу споживач, окрім оплати послуги розподілу, має сплатити ще й компенсацію, яка дорівнює розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочено платіж, споживач має сплатити подвійний тариф за розподіл. При цьому датою оплати є не дата оплати квитанції в банку чи онлайн, а дата, на яку оплата була зарахована на рахунок.

«Сплатити за доставку газу, потрібно щомісяця до 20 числа. Між іншим, пенсії і зарплати нараховують в кінці місяця, то ж виходить, що платити навіть не буде чим. Тому вважаю, що постанову НКРЕКП про дві платіжки за газ треба скасовувати. Бо інакше нам ще введуть квитанцію за доставку квитанції», – констатує нардеп.

Він вже готує запит щодо відміни згаданої постанови, бо впевнений, що документ необґрунтований і відкриває широкі можливості для банків та облгазів наживатися на українцях.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини