Понеділок, 21 червня 2021, 19:06

Виписував собі премії на 30 тисяч, отримав покарання у виді штрафу в розмірі 3400 гривень

21.05.2021 | Новини | перегляди:

Упродовж серпня-жовтня 2020 року керівник Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області видавав і підписував накази про видачу собі премії на суму 30 тисяч гривень. Луцький міськрайонний суд визнав винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 3400 гривень. Пише Волинь.

Посадовець, всупереч вимогам ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів і при цьому не повідомив про наявний конфлікт інтересів Волинську обласну державну адміністрацію чи Національне агентство з питань запобігання корупції.

Упродовж серпня-жовтня 2020 року директор підприємства видавав і підписував накази про видачу собі премії на суму 30 тисяч гривень.

Луцький міськрайонний суд визнав його винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 3400 гривень.

Волинський апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції в силі. Незаконно одержані кошти ексчиновник уже повернув до державного бюджету.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини