Як проходить ЗНО у Володимирі в умовах карантину

30.06.2020 | Новини | перегляди:

30 червня у Володимирі-Волинському відбувається зовнішнє незалежне оцінювання – проведення тесту розпочалося о 11:00 годині. Через карантин цьогоріч ЗНО стало добровільним, тому пишуть його лише охочі отримати вищу освіту. Йдеться на сайті міста.

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбувається у педколеджі, школах №2, 5 і 3.

Учасники дотримуються дистанції, на вході кожному вимірюють температуру, є місце для обробки рук антисептиком, чергують медичні працівники  (по 2 на кожному пункті).

Пункти забезпечені дезінфікуючими засобами для прибирання. Організатори тестування інформують учасників про протиепідемічні заходи, яких необхідно дотримуватись, нагадують міняти маски через 2 години.

Як повідомив начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Вячеслав Петрук, до організації тестування було залучено близько 200 педагогічних працівників.

З метою уникнення скупчення людей забезпечено соціальне дистанціювання біля входу в приміщення. Учасники ЗНО та інструктори забезпечені засобами індивідуального захисту.

Нагадаємо, що за правилами, при складанні ЗНО в аудиторії може перебувати до 15 учасників та 2 інструктори. Обов’язкова дистанція — 1,5 метри. Приміщення провітрюються та дезінфікуються. 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини