Як у Володимирі День закоханих святкували

14.02.2020 | Новини | перегляди:

14 лютого, у День Святого Валентина, у районному будинку культури відбулося святкове шоу «Кохання – статус плюс», у якому взяли участь військовослужбовці зінітно-ракетного полку та дівчата з Устилузької та Зарічанської ОТГ.

Ведучими вечора були Зінаїда Петровс та Любомир Гапон. До складу журі увійшли депутат міської ради Максим Клим’юк, голова спілки підприємців Наталія Любімцева, виконуюча обов’язки відділу освіти та культури Володимир-Волинської РДА Насіба Мірзоєва та учасник бойових дій Сергій Бєляєв.

Захід розпочався зі знайомства з учасниками. Після чого відбулося жеребкування, в результаті якого визначилися з парами. У першому конкурсі  пара повинна була відповісти на визначені запитання, які б співпадали з відповідям один одного. Із цим завданням справилися майже усі учасники. Не менш цікавими і веселими були й інші конкурси, під час яких молодь танцювала, носила в руках воду, дарувала один одному подарунки та вітання.

Розважали учасників та гостей заходу клуб спортивного танцю «Грейс», Олександр Климчук, Ліна Ткачук та Сергій Бєляєв.  Режисерка народного аматорського театру «Відродження ім. Берези» Олена Шарко з Олександром Дзядуком виконали сцену Проні Прокопівни та Свирида Голохвастова за мотивами комедійної п’єси Михайла Старицького “За двома зайцями”.

Найкращою і найоригінальнішою парою вечора журі обрало Олега Комісарчука і Тетяну Оксентюк. У якості нагороди  від Максима Клим’юка отримали сертифікат на романтичну вечерю у кафе «Лакомка»,  іншим учасникам вручили подарунки, серед яких подушки від магазину “Казка” (підприємець Наталія Василець).

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини