Як у Володимирському ліцеї №5 наближені до Пальонки фірми бюджетні кошти освоювали

09.02.2023 | Новини

Переглядів: 1302

Тема ремонту укрить  в навчальних та дошкільних закладах Володимира стала на сьогодні актуальною як ніколи. З міського бюджету виділено близько 8 мільйонів гривень. Однак, судячи з дописів в соціальній мережі, стан укрить не завжди відповідає нормам.

Зважаючи на дану проблему, видання розпочинає серію публікацій про витрачені бюджетні кошти на ремонт не лише підвальних приміщень навчальних закладів з метою їх подальшої експлуатації в якості укриття, а й інші роботи. Розпочинаємо із ліцею №5 імені Кореневського.

Згідно даних 

DOZORRO: Громадський контроль держзакупівель,

упродовж 2022 року  навчальний заклад активно проводив торги на різноманітні роботи щодо ремонту укриття, системи опалення, водовідведення та покрівлі укриття.

У липні було оголошено тендер на поточний ремонт споруди цивільного захисту, загальною сумою 1 мільйон 639 тисяч 388, 38 гривень. Переможцем та єдиним учасником виступило ТзОВ СМ-РЕМБУД. Розрахунок за виконані роботи відбувався трьома транзакціями та в повному обсязі.

У вересні КП «Володимиртепло» виграло тендер по гідровипробуванні системи опалення, за що навчальний заклад мав здійснити оплату в сумі  23 184,04 гривні. За інсайдерською інформацією, підприємство Сергія Коби невдало провело випробування, що призвело до розгерметизації системи опалення. Внаслідок чого ліцей вдруге оголосив тендер, тільки цього разу на ремонт системи опалення.

Єдиним учасником та відповідно переможцем стало місцеве приватне підприємство «ДеметраЕнергоСервісбуд», власником якого є керівник комунального підприємства Управляюча житлова компанія Роман Лисюк. В листопаді, окрім ремонту (усунення аварій) системи опалення, ця фірма проводила поточний ремонт системи водовідведення. У цьому ж місяці відбулася оплата за виконані роботи відповідно  82 313, 0 грн та 48 339,0 грн.

Решта  закупівель припала на грудень, практично на   останні дні року.

Розпочнемо з тендеру на послуги з ремонту системи вентиляції та електропостачання в кабінетах ліцею на суму 22 676, 72 грн. Переможцем стало приватне підприємство «Альянс» із села Заріччя брата міського голови Ігоря Пальонки. Однак, в офіційній відповіді за підписом міського голови,  оплата станом на 27 січня ще не проведена.

У цьому ж місяці   приватне підприємство «Альянс» виграло тендер на послуги з поточного ремонту покрівлі протирадіаційного укриття загальною вартістю  144 тисячі 948 гривень. Дещо пізніше було внесено в договір зміни в частині зменшення вартості робіт на 68  738, 80 грн, решта –  76 209,20 грн  перерахована в кінці року.

Послуги з ремонту аварійного стану аварійного виходу вартістю 50 496 грн надавало приватне підприємство Романа Лисюка «ДеметраБуд». Окрім цього, це ж приватне підприємство проводило поточний ремонт з усунення аварійного стану системи опалення правого крила, за що отримало за виконані роботи згідно тендерної закупівлі 61 991 гривню.

Кошти витрачаються чималі. Звісно, на дітях не варто економити. Однак те, що у Володимирі діє кругова порука та до бюджетного «корита» допускаються винятково свої люди, факт, що не вимагає доведення. Може хтось закине, що  наближені до мера фірми залишають податки у громаді, тому не варто так загострювати на цьому уваги. Звісно, так. Тільки варто при цьому врахувати: бюджетні кошти освоюються, проте якість робіт подекуди бажає бути кращою.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини