З 10 тисяч стало півтори. Як військовим зменшили виплати на вирішення соціально-побутових питань

10.03.2020 | Новини | перегляди:

У попередні роки максимальна матеріальна допомога дорівнювала грошовому забезпеченню, але на 2020 рік його встановили лише в розмірі одного окладу за званням (530-1,5 тис. грн). Раніше солдат міг розраховувати на 10 тис. грн. Інформує rbc.ua.

Згідно з новою редакцією наказу, допомога в розмірі місячного грошового забезпечення виплачуватиметься військовим за таких обставин: – смерть дружини чи чоловіка, батьків, дітей військовослужбовця; – порушення стану здоров’я військового, лікування, реабілітація, підтверджена відповідними медичними документами (виписний епікриз, довідка про захворювання, постанова ВЛК), а саме: • онкологічне захворювання (хірургічне лікування, променева та (або) хіміотерапія);• захворювання на туберкульоз, ВІЛ/СНІД, вірусний гепатит В, С;

• тривала реабілітація (понад один місяць) внаслідок травм, захворювань нервової, серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату та інших захворювань органів і систем з тяжким перебігом або наслідками, які потребують багатоетапного хірургічного лікування, протезування втраченої кінцівки, ендопротезування, трансплантації органів, індивідуального догляду, протирецидивного лікування дорогими препаратами.

Іншим військовослужбовцям допомогу виплачуватимуть у розмірі окладу за військове звання (530-1,5 тис. грн).

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини