З 15 жовтня розпочинає роботу плавальний басейн у Володимирі-Волинському

12.10.2021 | Новини | перегляди:

З 15-го жовтня 2021 року розпочинає роботу плавальний басейн міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Тож дорослі та діти мають змогу скористатися чудовою нагодою зміцнити власне здоров’я, оздоровити організм та поліпшити фізичний стан. Йдеться на сайті міськради.

Плата за відвідування басейну:

для дорослих – 100 грн (вісім відвідувань);

для дітей віком від 10 до 18 років – 60 грн (вісім відвідувань);

діти до 10 років відвідують басейн безкоштовно (у супроводі батьків).

Звільняються від оплати за відвідування басейну:

на 25% – діти з сімей, батьки яких були призвані на військову службу під час мобілізації або є учасниками антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, учасники бойових дій (за наявності підтверджуючих документів);

на 50% – діти з багатодітних сімей та діти з малозабезпечених сімей;

безкоштовно відвідують басейн діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю та інваліди І групи, діти з сімей, батьки яких загинули або поранені під час проведення АТО/ООС, учні загальноосвітніх шкіл, спеціалізованих шкіл при проведенні оздоровлення згідно розкладу, спортсмени, призери обласних та Всеукраїнських змагань, які представляли на цих змаганнях Володимир-Волинську громаду.

Для того, щоб почати відвідувати плавальний басейн, необхідна медична довідка. Для отримання довідки для басейну необхідно пройти таких фахівців: дерматолог, терапевт (для дітей – педіатр).

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини