Понеділок, 25 травня 2020, 19:24

З якими здобутками та досягненнями завершує навчальний рік Володимир-Волинська ЗОШ №1

22.05.2017 | Новини | перегляди:

Нещодавно у Володимир-Волинській ЗОШ №1 відбувся звіт директора Людмили Самусєвої щодо роботи педагогічного та учнівського колективів за 2016-2017 навчальний рік.

На цю зустріч були запрошені заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Алла Кузмяк, батьки, педагоги та учні.

Офіційна частина розпочалася зі вступного слова директора Людмили Самусєвої, яка запропонувала обрати головою зборів голову ради школи, депутата міської ради Максима Клим’юка, котрий, у свою чергу, подякував за довіру та  зауважив, що після звіту директора  кожен із присутніх матиме змогу оцінити його роботу, кинувши в скриньку  символічні бюлетені, які були вручені кожному з батьків.

Свій звіт Людмила Самусєва розпочала із коротенької характеристики кількості учнів, їх успішності, досягнень. Окремо зупинилася на роботі бібліотеки,  організації харчування та медичного контролю за станом здоров’я учнів. Під час звіту Людмила Віталіївна не оминула жодного педагога, котрі  дбають не лише про знання, а й всебічний розвиток школярів.  Поряд з тим, загострила увагу батьків стосовно успішності своїх дітей, особливо старшокласників. На завершення директор школи озвучила фінансову частину забезпечення життєдіяльності навчального закладу та плани на літо.

Голова ради школи Максим Клим’юк від імені усіх батьків ( і себе особисто),  депутатського корпусу  подякував директору школи за ту позитивну, дружню атмосферу, яка, завдяки її мудрому керівництву та професійному педагогічному колективу, не перший рік  панує у школі.

Результати батьківського голосування довели те, що керівник цього навчального закладу не лише дбає про належний рівень організації навчального процесу у школі, а й зуміла налагодити тісну співпрацю із батьками.

Підсумовуючи офіційну частину зустрічі, голова ради школи Максим Клим’юк  наголосив  на тому, що завдяки мудрим рішенням Людмили Самусєвої, співпраці із депутатським корпусом, цього літа на подвір’ї школи облаштують дитячий ігровий майданчик, яким матимуть змогу користуватися дітки вулиць Броварної, Степана Бандери, Лаврентія Горки та провулку Річного.  Поряд з тим, завдяки пермовинам Людмили Віталіївни з керівництвом спортивної школи, буде облаштовано додатковий вхід на дитячий майданчик зі сторони стадіону, що межує зі школою.

Подарунком для батьків та вчителів  став концерт, організований силами талановитої юні навчального закладу.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини