За даними опитуваннями виборців у Володимирі лідирує Петро Саганюк та партія “Європейська Солідарність”

01.09.2020 | Новини

Переглядів: 2

На сайті БУГу з’явилися результати опитування, яке провів наприкінці серпня штаб однієї з партій у Володимирі-Волинському. Стосувалося воно дослідження рейтингів партій і кандидатів на посаду мера, які раніше заявили, що братимуть участь у виборах. Опитування проводилось в період з 28-го по 30-те серпня методом спілкування “face-to-face” за географічним, статевим та віковим критеріями. Вибірка склала 387 респондентів. Та чи відповідає інформація дійсності?

Володимир Медіа отримало справжні результати опитування.

Опитування справді проводилось в період з 28-го по 30-те серпня і дійсно методом спілкування “face-to-face” за географічним, статевим та віковим критеріями. Вибірка склала 387 респондентів.

Згідно з результатами, майже 40% опитуваних не визначилися за яку партію будуть голосувати на місцевих виборах. З тих, хто визначився, майже 18% відповіли, що голосуватимуть за Європейську Солідарність, майже 12% – за Слугу Народу, 10% – за Батьківщину, 8 % – Сила і Честь (Смешко). Понад 4% – за За Майбутнє.

На запитання чи визначилися стосовно кандидата на мера більшість опитуваних відповіла, що ні (50,8%). 42,2% зазначили, що визначилися, а 7% сказали, що не будуть голосувати.

З кандидатів на посаду мера в опитуванні фігурували Ігор ПальонкаМаксим Клим’юк, Микола Юнак та Петро Саганюк.

Майже половина з опитаних (49,2%) відповіла, що майбутнім мером бачать діючого голову – Петра Саганюка.

26,6% відповіли, що віддадуть голос за Климюка, 14,5% – за Пальонку, а 9,7% – за Юнака.

Також запитували, хто, на думку людей, переможе в місцевих виборах. Так майже 52% опитуваних назвали ймовірним переможцем Петра Саганюка. Майже 26% зазначили, що мером має бути Клим’юк. Понад 15% відповіли, що ймовірний переможець – Пальонка, а майже 7%Юнак.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини