Замість продати по 240 за квадратний метр гривень Карпюку землю продали по 214

01.03.2019 | Без категорії | перегляди:

Продовження земельної епопеї, у якій головними фігурантами виступає підприємець, він же депутат Володимир-Водинської районної ради від ВО «Свобода» Павло Карпюк з одного боку та група депутатів від «Свободи», БПП та «Батьківщини» на чолі з міським головою Петром Саганюком з іншого, нещодавно можна було спостерігати на сесії Володимир-Волинської міської ради.

Одним із питань порядку денного було погодження  звітів   експертної грошової оцінки, затвердження вартості, стартової ціни та продаж у власність земельних ділянок несільськогосподарського призначення, зокрема земельної ділянки   площею   4879 кв. м   по вулиці 20-Липня,79,покупцем якої виступає Павло Карпюк. 

Найцікавіше відбувалося під час затвердження вартості продажу – 240 гривень за квадратний метр, яку встановила під час засідання земельна комісія. По активності деяких депутатів відразу стало зрозуміло, що за таку ціну продавати бізнесмену землі ніхто не буде. Тут розпочалося: а чому 240, а не 250, 300? А може продамо за 88?

Декілька разів поверталися депутати до голосування, однак щоразу ліва сторона зали (Свобода, Батьківщина, БПП) ігнорувала натиснути на кнопки.

Після спілкування на високих тонах, неузгодження по висновках комісії та жбурляння проекту рішення в обличчя голови земельної комісії, у депутатів таки вистачило здорового глузду  ціну продажу зрівняти з   нормативною вартістю   земельної ділянки – 214,12 грн. за 1 кв. м без ПДВ. Варто зазначити, це все відбувалось на очах винуватця – дебатів Павла Карпюка.

 

 

 
випадково