У Володимирі затримали бус, який наїхав на поліціянта. У машині виявили 17,5 тисяч цигарок

05.04.2020 | Новини

Переглядів: 17

5 квітня міжвідомчою групою за участі поліції, СБУ, прикордонників, прокуратури, а також управління стратегічних розслідувань у Волинській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, у Володимирі-Волинському затримали бус «Фольксваген». Водій на вимогу поліції не зупинився і наїхав на правоохоронця. Поліція переслідувала водія до центру міста. Стало відомо, що у бусі було 17,5 тисяч пачок цигарок. Повідомляє БУГ.

За інформацією співробітників оперативних підрозділів Держприкордонслужби на околиці Володимира правоохоронці зупинили транспортний засіб марки «Фольксваген» під керуванням громадянина України.

Водій вказаного автомобіля на вимогу працівників Національної поліції не зупинився, у зв’язку з чим, екіпажем поліціянтів здійснено переслідування автомобіля. Після чого зловмисник здійснив наїзд на співробітника Національної поліції, та вході проведення оперативних дій автомобіль був зупинений.

Під час огляду транспортного засобу правоохоронці виявили сигарети загальною кількість 17500 пачок цигарок марки «Фест» з білоруськими акцизними марками. На теперішній час проводяться оперативні заходи та з’ясування обставин правопорушення.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини