Здала тест на Covid-19, результату й досі нема, а кошти на лікування пішли чималі

25.09.2020 | Новини, Статті | перегляди:

На сайті МОЗ опубліковано Нову редакцію  протоколу для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)», яку очільник МОЗ підписав 17 вересня. Протокол розроблено фахівцями Міністерства та найкваліфікованішими спеціалістами в галузі охорони здоров’я. Загалом до протоколу повністю включено підходи щодо медикаментозної терапії та кисневої підтримки при коронавірусній інфекції.   

Це в ідеалі. А на практиці все навпаки. Про що «Володимир Медіа» знайомило читачів в статті Про безкоштовні ліки від COVID-19 та залишковий принцип фінансування інфекційного відділення у Володимирі-Волинському І ось новий приклад того, як відбувається «безкоштовне лікування» у Володимирі-Волинському.

До редакції «Володимир Медіа» дійшла інформація від пролікованої пацієнтки КП «Володимир- Волинське ТМО» жительки міста Устилуга пані Світлани.

Кількома тижнями раніше жінка потрапила в лікарню з високою температурою. Перед тим, розповідає, лікувалася вдома антибіотиками. Та їй ставало дедалі гірше й вона вирішила звернутися до лікарів. Одразу здала тест на коронавірус. З її слів, через фільтр тепер йдуть усі, хто скаржиться на кашель, біль у грудях та температуру. Далі розпочалося лікування. Симптоми були схожими на пневмонію, тому щоденно пацієнтці доводилося витрачати щонайменше тисячу гривень на медикаменти упродовж майже двох тижнів. Результату ПЛР тесту їй ніхто не показав. Немає коронавірусу – не має безкошовного лікування. Світлана вже виписалася з лікарні, хоча й донині результату ПЛР тесту немає.

Запитується: яким чином жінка дізнається, чи була виявили у неї Covid-19? І якщо він був, хто поверне їй кошти за ліки? І чи не трапиться так, якщо результат виявиться позитивним, його тихо внесуть до статистики, не повідомивши пацієнтку, яка вже одужала?

З березня не можна зрозуміти надуту статистику хворих на COVID-19, яку щоденно оприлюднюють медики. Як і смертності, яка у Володимирі розпочалася з наркозалежного.

Чому людині, яка майже два тижні лікувалася власним коштом, так і не надали результату тесту, а ось чоловікові, який помер у 90 років, миттєво встановили діагноз.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини