Жителі Зарічанської ОТГ вкотре сказали «Ні» приєднанню до Володимира-Волинського

26.05.2020 | Новини

Переглядів: 7

26 травня відбулася 45-а сесія Зарічанської ОТГ, де окремим питанням було ознайомлення з урядовим перспективним планом формування територій громад Волинської області, який передбачає Володимир-Волинську ОТГ (з центром у Володимирі-Волинському), до якої входитимуть Зарічанська і Ласківська громади.

Як наголосив у своєму виступі голова Зарічанської ОТГ Ігор ПАЛЬОНКА, «на жаль усі моменти, які ми доводили в ОДА стососвно того, що наша громада створена згідно чинного законодавства та має право на існування, не були взяті до уваги. Нас не почуто. Нещодавно була нарада в Асоціації ОТГ, у якій брали участь  представники 123 громад, в тому числі й Зарічанської ОТГ. Усі ті, кого приєднуватимуть до міст обласного значення без їх згоди, твердо налаштовані відстоювати свою територіальну незалежність».    

Ознайомившись з перспективним планом депутати Зарічанської ОТГ підтримали звернення до Вищого адміністративного суду України про визнання протиправною та скасування Постанови Кабінету Міністрів щодо перспективного плану формування територій громад Волинської області в частині включення до міста Володимир-Волинський Зарічанської ОТГ як таку, що порушує права та інтереси  сільської ради.  

 Як наголосив один із жителів села Заріччя, «ми виграли декілька боїв, проте ще не виграли війну. І заради перемоги готові йти до кінця”. Дехто запропонував звернутися до нардепа Ігоря Гузя, однак більшість присутніх цю ініціативу не підтримала.  Єдина надія – на свої сили та рішення суду.   

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини