Жителям Володимира-Волинського підняли податок на нерухомість, зарічанцям – знизили

09.07.2021 | Новини | перегляди:

На сесії Володимир-Волинської міської ради 9 липня  затвердили ставки податку на нерухомість. Вона становить 0,3 від мінімального розміру заробітної плати в державі станом на 1 січня.

Дебатів, як таких не було. Просто виступи з пропозиціями. Депутат від партії “Слуга народу” Микола Юнак запропонував ставку податку залишити на минулорічному показнику 0,2, оскільки це сталий податок, а мінімальна зарплата постійно зростає. Депутатка від політичної сили “Європейська Солідарність”Наталія Василець  пропонувала збільшити базу оподаткування , а не піднімати ставки податку. Депутати політсили “За майбутнє” Микола Савельєв та Андрій Гнатюк мотивували своє бачення прийняття рішення на рівні 0,3 тим, що нинішня ставка є найнижчою на Волині.

Проте в цьому рішенні є один підводний камінь. Для жителів Володимира-Волинського ставку підняли на один відсоток, а жителям Колишньої Зарічанської ОТГ знизили на 0,2 відсотки.  До цього часу зарічанці сплачували за свої квадратні метри нерухомості 0,5 % від мінімальної зарплати.

Таким чином за рахунок гаманця володимирчан  голова Володимир-Волинської міської ради Ігор Пальонка  дякує зарічанцям  за віддані голоси на виборах.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини