Кошельника етапували в столичне СІЗО, а Пальонка дає репортаж з робочого місця

13.09.2023 | Новини

Переглядів: 6124

Про те, що співробітниками НАБУ упіймано   помічника народного депутата Ігоря Гузя , депутата Волинської обласної ради Валентина Кошельника на отриманні хабаря у 25 тисяч доларів, видання «Володимир Медіа» описувало у попередній публікації  Помічника нардепа Ігоря Гузя Валентина Кошельника працівники НАБУ упіймали на хабарі 25 тисяч доларів  .

Однак на цьому кримінальне «чтиво» у Володимирі не завершилося, позаяк працівниками НАБУ було проведено ряд обшуків по місці служби та проживання ще одного фігуранта цієї справи – міського голови Ігоря Пальонки. Про що описано в публікації

 Міського голову міста Володимир на Волині Пальонку та депутата облради Кошельника викрито на хабарі $35 тисяч, – Нацполіція

Поліцейські з Управління стратегічних розслідувань у Волинській області викрили у отриманні неправомірної вигоди міського голову міста Володимир Ігоря Пальонку та депутата обласної ради Валентина Кошельника. Вони вимагали від підприємця 35 тисяч доларів за за безперешкодне виділення земельної ділянки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Працівниками УСР у Волинській області, за процесуального керівництва спеціалізованої антикорупційної прокуратури, спільно з детективами НАБУ, у рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України, викрито та задокументовано злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди депутатом Волинської обласної ради та міським головою
м. Володимир за безперешкодне виділення земельної ділянки.

За результатами проведення комплексу НСРД (№1,2,6) у рамках вказаного кримінального провадження задокументовано, що депутат Волинської обласної ради 8-го скликання – Кошельник Валентин Іванович та 
Володимирський міський голова – Пальонка Ігор Анатолійович, із залученням третіх осіб, зловживаючи службовим становищем, діючи умисно, за попередньою змовою між собою, з метою власного збагачення, вимагали неправомірну вигоду у розмірі 35 000 доларів США за безперешкодне виділення земельної ділянки шляхом проведення аукціону, від представника суб’єкта господарювання, який мав намір інвестувати кошти в громаду м. Володимира, надати робочі місця місцевому населенню та придбати земельну ділянку, з метою використання її у підприємницькій діяльності та подальшого встановлення
виробничого комплексу.
Попередньо, 15.04.2023 та 25.06.2023, за результатами проведення комплексу НСРД, задокументовано факти отримання неправомірної вигоди у якості “завдатку” депутатом Волинської обласної ради Кошельником В.І. на загальну суму 10 000 доларів США, для подальшої передачі частини коштів міському голові м. Володимира – Пальонці І.А.

12.09.2023 працівниками УСР у Волинській області, спільно з детективами НАБУ, під процесуальним керівництвом спеціалізованої антикорупційної прокуратури, за результатами проведення комплексу НСРД та контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт отримання іншої частини неправомірної вигоди у сумі 25 000 доларів США, депутатом Волинської обласної ради Кошельником В.І.

У подальшому, з метою “маскування корупційних дій” та не викриття працівниками правоохоронних органів, депутат Кошельник В.І. предмет неправомірної вигоди у сумі 25 000 доларів США в обмінному пункті “обміняв” на грошові кошти у валюті євро.

Під час проведення обшуку в автомобілі Кошельника В.І. виявлено та вилучено неправомірну вигоди у сумі 18 500 євро. Під час проведення обшуку у пункті обміну валют виявлено та вилучено предмет неправомірної вигоди у сумі 25 000 доларів США.

Депутата Волинської обласної ради Кошельника В.А затримано. Також, після проведення легалізації комплексу НСРД, планується оголошення підозри за ч.3 ст.368 КК України міському голові м. Володимир Пальонці І.А.

У той день проводилися обшуки в міського голови.

Однак на ранок 13 вересня на сторінці  https://www.facebook.com/official.VMR   з’явився відео сюжет, в якому міський голова Пальонка, хоча й стомленим голосом, все ж таки доповідає громаді, що він на робочому місці.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини