У мешканки Володимир-Волинського району виявили коронавірусну інфекцію

03.04.2020 | Новини

Переглядів: 2

У мешканки Володимир-Волинського району після пройденої ПЛР-діагностики виявили коронавірусну інфекцію. Інформує сайт міста.

Днями до Володимир-Волинського ТМО звернулась 42-річна мешканка Володимир-Волинського району зі скаргами на утруднене дихання та підвищену температуру. Лікарями було проведено обстеження, пройдений жінкою експрес-тест дав негативний результат. Однак медики запідозрили захворювання на коронавірус, тому направили біоматеріали на аналізи методом ПЛР.

Сьогодні отримані результати діагностики, що підтвердили у пацієнтки захворювання коронавірусом.

В оперативному порядку було зібрано дистанційні засідання міського та районного штабів з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації.  Визначено, що жінка могла інфікуватися від рідних, які прибули з-за кордону.

На даний час поліція проводить роботу з контактними особами, а також проводиться дезінфекція імовірних місць перебування хворої. 

Пацієнтку переміщено до Волинської обласної інфекційної лікарні.

ОНОВЛЕНО. Стало відомо, що жінка-підприємець проживає у селі Підгайці Володимир-Волинського району, проте працювала у Володимирі-Волинському в місцевому магазині. Додає БУГ.

Як повідомили БУГу, рідня жінки близько двох тижнів тому повернулася з Арабських Еміратів.

На даний час медики та поліція проводять роботу з колом контактних осіб, проводиться дезінфекція ймовірних місць перебування хворої.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини